logo-samandehi

قوانین و مقررات

1- شرایط و ضوابط كلی ارائه خدمات
تمامی مشتریان و استفاده کنندگان از خدمات ما اعم از حقیقی و حقوقی موظف به رعایت شرایط و ضوابط مندرج در این صفحه می باشند. فلسفه وجود چنین توافقنامه ای، حصول اطمینان از این مطلب است که مشتریان ضمن استفاده از سرویسهای ما، حقوق سایر استفاده کنندگان را نیز رعایت می کنند و شرایطی بوجود نمی آورند که سرویس دهی ما به سایرین با اختلال مواجه شود.
ما حق اضافه، حذف و یا اصلاح هر یك از موارد این مقررات را در هر زمان بدون اعلام قبلی را برای خود محفوظ می داریم و این عمل را می توانیم از طریق ارسال موارد اصلاحی در سایت اصلی یا اعلام رسمی شرایط اصلاح شده انجام دهیم.
هر گونه اعتراض نسبت به تخلف مشتری از شرایط استفاده می بایست به آدرس ایمیل ما ارسال شود.

2- منابع سخت افزاری سرور
استفاده از منابع سخت افزاری سرور در سرویس های هاست اشتراکی مانند Cpu, Ram, Network و … برای هر یك از مشتریان حداكثر تا حد مجاز ظرفیت كل در یك روز مجاز است.
ما تنها مرجع قضاوت در مورد آنچه كه میزان بالای استفاده از منابع سرور است، می باشیم. هر سرویس میزبانی وبی كه تشخیص داده شود فعالیتش با عملكرد صحیح سرور یا سلامت شبكه در تضاد است، بدون اعلام قبلی بسته خواهد شد.

3- ارسال هرزنامه (Spam)
ارسال حجم زیادی پیامهای غیر ضروری و یا بازرگانی از طریق اینترنت (كه به این عمل ارسال اسپم می گویند) بدون توجه به اینكه این عمل ظرفیت سرور را پر می كند یا در سرویس دهی به مشتریان ما اختلال ایجاد می نماید یا خیر، ممنوع است.
هر گونه توزیع و یا فروش نرم افزارهایی که برای ارسال هرزنامه به کار می روند نیز، بر روی سایتهایی که بر روی سرورهای ما قرار دارند، ممنوع است. متخلفین از این بند می بایست جریمه ای معادل حداقل ۱۰۰,۰۰۰ تومان بپردازند و سایت آنها نیز بلافاصله مسدود خواهد شد.
ما این حق را برای خود محفوظ می داریم كه به صلاحدید خود در مورد اینكه چه موردی تخلف از این بند را مشخص می كند، تصمیم گیری نماییم.

4- برنامه های اجرایی
هر نوع برنامه ای كه خطر امنیتی بالقوه ای را ایجاد نماید یا به نظر برسد كه بر عملكرد سرور یا سلامت شبكه تأثیر نادرستی دارد بسته خواهد شد یا به صورت خودكار و بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد.
ما برنامه های اجرایی را كه با سایتهایی كه توسط ما میزبانی شده اند در ارتباط اند یا هر برنامه ای را كه احتمال داده شود با اهداف خرابکارانه مورد استفاده قرار می گیرند، مجاز نمی دانیم.

5- استفاده غیر قانونی
سرورها و خدمات میزبانی وب ما فقط می بایست با اهداف قانونی مورد استفاده قرار بگیرند.
ارسال، نگهداری یا توزیع هر نوع اطلاعات، داده ها یا مطالب، كه در مغایرت با قوانین جمهوری اسلامی ایران و نیز قوانین بین المللی باشد، یا آنچه كه مستقیماً باعث تسهیل تخلف از هر نوع قانون مشخص شود، ممنوع است.

6- ویروسها و سایر فعالیتهای تخریبی
استفاده از سرویسها یا تجهیزات ما برای ایجاد یا ارسال ویروسها، كرمها یا تروجان های اینترنتی ممنوع است.
در ضمن هر گونه تلاش برای ایجاد حملات DOS و Email Bombing و Flood کردن ممنوع است.

7- مسئولیت مشتریان
مشتریان ما مسئول فعالیت خود بر روی اینترنت هستند و از آنها خواسته می شود که حقوق سایر مشتریان ما را محترم بشمارند.
ما این حق را برای خود محفوظ می داریم كه خدمات ارائه شده به مشتریانی كه از خدمات به گونه ای استفاده می كنند كه تأثیر مخربی بر دیگر مشتریانش دارد را معلق نموده یا فسخ نماییم

8- اقداماتی که در صورت عدم رعایت شرایط خدمات انجام می شود
تخلف یک مشتری از رعایت مفاد این توافقنامه، زمینه ساز بسته شدن سرویس وی می شود.
ما تنها مرجع قضاوت در مورد اینکه چه چیزی مغایر این توافقنامه است، می باشیم.
هنگامی كه ما از تخلفی نسبت به این توافقنامه اطلاع پیدا كنیم، یک بررسی ابتدایی انجام خواهیم داد و در طی این بررسی، ما به منظور جلوگیری از فعالیتهای غیر مجاز احتمالی امكان دسترسی مشتری را محدود می سازد.
بسته به میزان اهمیت تخلف، بر اساس تشخیص خود می توانیم سرویس میزبانی وب یك مشتری را محدود ساخته، معلق نموده و یا فسخ کنیم.
چنانچه تخلف صورت گرفته یك عمل مجرمانه باشد، ما بخش مبارزه با جرایم رایانه ای نیروی انتظامی و سایر مقامات قانونی مرتبط با چنین تخلفاتی را در جریان قرار خواهیم داد.

9- اعمال تغییرات در سرویسها
ما این حق را داریم که هر زمان صلاح بدانیم، نسبت به تغییر، ارتقاء، حذف و یا نصب امکانات نرم افزاری و سخت افزاری خود اقدام نماییم.
ما می توانیم در صورت لزوم این تغییرات را از طریق وب سایت به مشتریان خود اعلام کنیم.

10- تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات (Backup)
ما از تمام اطلاعات سایتها و بانکهای اطلاعاتی مشتریان، به صورت منظم هفتگی و ماهانه، نسخه پشتیبان تهیه می کنیم اما بجز در مواردی كه این كتباً با مشتری به توافق رسیده باشیم، مشتریان منحصراً و كاملاً مسئول مدیریت و تهیه نسخه پشتیبان از تمام اطلاعات خود هستند و در صورتی که در مورد خاصی نیاز به بازیابی اطلاعات از دست رفته مشتری بود و نسخه پشتیبان ما به درستی عمل نکردند، ما به هیچ وجه مسئولیتی را در این مورد نمی پذیریم.

11- حق مالکیت معنوی کولومکس
مشتریان نمی توانند بدون موافقت كتبی پ، تمام یا بخشی از متونی را كه بر روی وب سایت های ما قرار دارد كپی نموده، تكثیر كرده، چاپ مجدد نموده یا به هر شكل دیگر به كار ببرند و نمی توانید از نشان تجاری، علائم و کلاً هر چیز دیگری که حقوق مالكیت معنوی آن برای ما ثبت شده است، بدون مجوز كتبی استفاده كنند.

12- انتقال به غیر
مشتریان نمی توانند پیش از دریافت مجوز كتبی از ما، بخشی یا تمام حقوق یا تعهدات خود نسبت به این توافقنامه را به دیگری واگذار نموده یا وكالت دهند.

13- موارد فورس ماژور
ما هیچگونه مسئولیتی را در قبال عدم رعایت تعهدات خود که به موجب بروز مسائل فورس ماژور پدید آمده اند، از جمله: بلایای طبیعی، جنگ، شورش، اغتشاشات عمومی، حوادث کلی، زمین لرزه، اعتصاب، آتش سوزی، سیل، انفجار، کمبود نیروی کار، تصادفات، توقیف، محدودیتهای دولتی و تحریم های بین المللی نمی پذیریم.
ضمن اینكه تحت هیچ شرایطی در برابر خسارات غیرمستقیم و اتفاقی از قبیل از دست رفتن اطلاعات و… مسئول نمی باشیم و شما به هنگام سفارش این تعهد را میدهید كه ادعای در این رابطه نداشته باشید.
در چنین شرایطی ما تمام توان خود را به کار می گیریم تا تاثیرات هر یک از موارد فورس ماژور را به حداقل کاهش دهیم و آنرا سبکتر کنیم.

14- پرداخت ها
تمام هزینه ها بر حسب ریال نمایش داده شده اند. پرداخت ها نیز باید به ریال صورت بگیرند.
ما روشهای پرداخت زیر را می پذیریم:
حواله به حسابهای بانکی ما.
پرداختهای اینترنتی توسط درگاه بانکهایی که در سایت معرفی شده اند.

15- تمدید قراردادها
جهت جلوگیری از قطع سرویس، مشتریان باید حداقل ۱ روز قبل از تاریخ انقضاء نسبت به تمدید قرارداد خود اقدام کنند.
در صورت عدم تمدید به موقع دامنه و هاستینگ، ما هیچگونه مسئولیتی در قبال از دست رفتن اطلاعات ومالکیت به عهده نخواهیم داشت.

16- هزینه های فعال سازی مجدد
در صورتیکه مشتری قصد بازگرداندن اطلاعات از بین رفته بوسیله Backup ما را داشته باشد، مبلغ ۱۰,۰۰۰ تومان دریافت می شود.

17- انتقال سرویس میزبانی وب به دامنه ای دیگر
در صورتیکه مشتری قصد داشته باشد سرویس میزبانی وب خود را به دامنه ای دیگر تغییر دهد (آنرا تغییر نام دهد)، باید ۵,۰۰۰ تومان پرداخت کند.

18- فسخ قرارداد
در صورتی كه مشتری قبل از اتمام ۷ روز نخست سرویس درصورت نارضایتی از سرویس برای فسخ قرارداد اقدام كند طبق ضوابط قرارداد هزینه او مسترد خواهد شد اما پس از ۷ روز اول سرویس برای فسخ قرارداد اقدام نماید هیچ گونه هزینه ای از طرف ما بابت فسخ قرارداد و لغو استفاده از سرویس مسترد نخواهد شد.
مااین حق را برای خود محفوظ می داریم كه هر سرویسی را در هر زمانی بدون اطلاع و به هر دلیلی كه موجه تشخیص دهد، فسخ نماییم.
در صورت فسخ از جانب ما، در صورتیکه مشتری خلاف موارد این موفقتنامه عمل نکرده باشد، مابقی مبلغ قرارداد وی را به مشتری مسترد می شود.

19- ضمانت بازپرداخت وجه
تمامی خدمات میزبانی وب اشتراکی (لینوکس و ویندوز)، سرور مجازی (VPS)، سرورهای اختصاصی دیتاسنتر هتزنر شامل ضمانت بازپرداخت وجه قرارداد، تا ۷ روز پس از تاریخ عقد آن می شوند.
اگر شما به هر دلیلی از خدمات ارائه شده ناراضی باشید و سرویس خود را تا ۷ روز پس از تاریخ عقد قرارداد فسخ نمایید، تمام مبالغ پرداخت شده (پس از کسر هزینه راه اندازی و سایر خدمات ارائه شده که طبق قرارداد، جزو تعهدات ما نبوده اند) را به شما باز می گرداند.
در سرویس های ثبت دامنه و هزینه های مرتبط با آن، نرم افزارهای WebMail و WLE امکان باز پرداخت وجه پس از ۷ روز وجود ندارد.
سرویسهایی که به دلیل عدم رعایت مقررات ذکر شده در صفحه شرایط خدمات، توسط ما قطع و یا فسخ شده اند، شامل این ضمانت نمی شوند.
به عنوان نمونه، اگر سرویس شما به دلیل ارسال هرزنامه (Spam) قطع شده باشد، مبلغی به شما عودت داده نخواهد شد.
لازم به ذكر است حداكثر پس از یک هفته از تاریخ دریافت درخواست فسخ قرارداد، مبلغ قرارداد به شما بازگردانده خواهد شد.

20- باز پرداخت وجه قرارداد
وجوه پرداختی فقط در صورتی عودت داده می شود كه مشمول تضمین ۷ روزه برگشت وجه شود. پس از گذشت ۷ روز از اولین روز تاریخ سرویس، هیچ وجهی عودت داده نخواهد شد.
بازگشت وجه تنها پس از تائید هویت مشتری بین ۲ تا ۵ روز کاری انجام میشود.
.بهترین نمایش این وب سایت در مرور گرهای موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم می باشد
ثبت دامنه .ac.ir, ثبت دامنه .biz, ثبت دامنه .bz, ثبت دامنه .co, ثبت دامنه .co.ir, ثبت دامنه .com, ثبت دامنه .gov.ir, ثبت دامنه .id.ir, ثبت دامنه .info, ثبت دامنه .ir, ثبت دامنه .net, ثبت دامنه .net.ir, ثبت دامنه .org, ثبت دامنه .org.ir, ثبت دامنه .sch.ir, لینوکس, میزبانی, میزبانی آلمان, میزبانی ریگان, میزبانی مجانی, نمایندگی میزبانی cloud linux, نمایندگی میزبانی cpanel, نمایندگی میزبانی litespeed, نمایندگی میزبانی آلمان, نمایندگی میزبانی ارزان, نمایندگی میزبانی با امنیت, نمایندگی میزبانی باامنیت, نمایندگی میزبانی ریگان, نمایندگی میزبانی سی پنل, نمایندگی میزبانی لایت اسپید, نمایندگی میزبانی مجانی, نمایندگی میزبانی نامحدود, نمایندگی میزبانی نامحدود رایگان, نمایندگی میزبانی پرسرعت, نمایندگی هاست cloud linux, نمایندگی هاست cpanel, نمایندگی هاست litespeed, نمایندگی هاست آلمان, نمایندگی هاست ارزان, نمایندگی هاست با امنیت, نمایندگی هاست باامنیت, نمایندگی هاست ریگان, نمایندگی هاست سی پنل, نمایندگی هاست لایت اسپید, نمایندگی هاست مجانی, نمایندگی هاست نامحدود, نمایندگی هاست نامحدود رایگان, نمایندگی هاست پرسرعت, هاست cloud linux, هاست cpanel, هاست litespeed, هاست آلمان, هاست ارزان, هاست با امنیت, هاست باامنیت, هاست ریگان, هاست سی پنل, هاست لایت اسپید, هاست مجانی, هاست نامحدود, هاست نامحدود رایگان, هاست پرسرعت